Фестиваль талантів відбувся…

Для учнів, Новини, Шкільні новини

Підходить до завершення перший тиждень після канікул. Він був насиченим та цікавим.

Протягом тижня проходив щорічний фестиваль шкільних талантів. Під час якого учні 3-11 класів демонстрували нам свої вміння вправно танцювати, співати, розказувати вірші, грати на музичних інструментах, показувати акторські здібності. Дуже приємно було бачити в залі групи підтримки з боку однокласників, вчителів, батьків та друзів, які вболівали за наших маленьких артистів. Вже з понеділка у фойє школи буде розміщено список художних номерів, які увійдуть до гала-концерту та змагатимуться за отримання нагороди та першості школи. Тож бажаємо учасникам терпіння та творчого натхнення і сподіваємось, не дивлячись на результат, ще не раз побачити Вас на сцені рідної сьомої школи. Ви в нас НАЙКРАЩІ!!!

ФОТОЗВІТ тут