Кошенята від 6-Б

Для учнів, Новини, Новини з класів

Для учнів 6-Б класу був проведений майстер-клас з виготовлення котика. Вкотре із великим задоволенням діти зустрілися з надзвичайно талановитою майстринею Яніною Танцюрою.

Кішка в хаті  створює домашній затишок. Водночас вона – незалежна істота, яка “гуляє, де хоче”. Загадкові тварини, поведінку яких часто складно пояснити, завжди славилися своєю розважливістю. Ніколи не вибираючи небезпечних маршрутів, якщо є безпечніші, коти, маючи дев’ять життів, цілком обходяться одним. Легка та граціозна хода, котяче чуття, а також особливі стосунки з простором роблять їх одними з найкрасивіших і водночас найтаємничіших домашніх тварин. З давніх-давен вважалося, що коти мають якусь магічну силу та захищають місце проживання від злих духів.

В класі як завжди панувала творча атмосфера. Діти дуже старанно працювали над створенням своїх маленьких шедеврів. Але й не забували повеселитися, обдуваючи замість котиків один одного феном. Тож, по завершенню майстер-класу кожен учасник отримав не лише оригінальну прикрасу, а й дуже корисну річ в будинок. Дякуємо майстрині за чудовий захід  та чекаємо наступної зустрічі.

Більше фото за посиланням у Фейсбуці

За матеріалами С.Є. Фесун

Переглядів: 135