Ми – олімпійська надія!

Для учнів, Новини, Новини з класів, Шкільні новини, Школа батьківства

18 квітня  представники Національного олімпійського комітету України  осередку НОК України в Черкаській області провели зустріч з учнями 5-х класів.

На зустрічі були присутні: Урста Іван Степанович, відповідальний секретар відділення Національного олімпійського комітету України в Черкаській області, та Олександр Гнатенко, майстер спорту України міжнародного класу зі стрільби із лука.

Під час зустрічі гості  розповідали про історію виникнення олімпійських ігор та про представників Черкаської області, переможців олімпійських ігор.

Діти  із цікавістю слухали знаного спортсмена, ставили запитання. Всі учасники заходу  отримали олімпійські сувеніри. Навчальним закладам вручили комплекти м’ячів, олімпійську літературу і щоденники.

Після цікавої розмови учасники заходу мали змогу сфотографуватися з видатним спортсменом. Дякуємо організаторам за цікаву та пізнавальну зустріч! Ми – олімпійська надія!

Більше фото на шкільній сторінці у Фейсбуці

За матеріалами В.В. Токової