Опубліковані оновлені програми для початкової школи!

Новини, Новини звідусіль, Скарбничка вчителя

1319126090c13 оновлених навчальних програм для 1-4 класів, що були затверджені Колегією МОН 4 серпня, розміщені у відкритому доступі. Про це повідомили у прес-службі Міністерства освіти і науки.

За оновленими програмами для 1-4 класів діти навчатимуться вже з 1 вересня.

За словами заступника міністра освіти і науки Павла Хобзея, для міністерства було  важливим встигнути оновити програми для початкової школи до початку нового навчального року.

“Це оновлення – лише перший крок. Наступного тижня МОН презентує концепцію нової української школи. Передбачені нею зміни будуть системно запроваджуватись з 2018 року. Але діти вчаться вже зараз, вони не можуть чекати. Тому оновленням програм початкової школи ми показуємо напрям змін”, – зазначив  Павло Хобзей.

Наступного тижня у відкритому доступі також з’являться затверджені зміни до орієнтовних вимог до оцінювання навчальних досягнень учнів та методичні рекомендації до оновлених програм. Вони передбачають зміни підходів до оцінювання та педагогічну свободу вчителя.

За матеріалами osvita.ua

1. Українська мова. Навчальна програма для загальноосвітніх навчальних закладів 1-4 класи (ОНОВЛЕНО).
  2. Літературне читання. Навчальна програма для загальноосвітніх навчальних закладів 2 – 4 класи (ОНОВЛЕНО).
  3. Математика. Навчальна програма для загальноосвітніх навчальних закладів 1-4 класи (ОНОВЛЕНО)
  4. Інформатика. Навчальна програма для загальноосвітніх навчальних закладів 2-4 класів (ОНОВЛЕНО)
  5. Природознавство. Навчальна програма для загальноосвітніх навчальних закладів 1-4 класи (ОНОВЛЕНО).
  6. Я у світі. Навчальна програма для загальноосвітніх навчальних закладів 3 – 4 класи (ОНОВЛЕНО).
  7. Основи Здоров’я. Навчальна програма для загальноосвітніх навчальних закладів 1-4 класи (ОНОВЛЕНО).
  8. Фізична культура. Навчальна програма для загальноосвітніх навчальних закладів 1-4 класи (ОНОВЛЕНО).
  9. Мистецтво. Навчальна програма для загальноосвітніх навчальних закладів 1-4 класи (ОНОВЛЕНО).
  10. Образотворче мистецтво. Навчальна програма для загальноосвітніх навчальних закладів 1-4 класи (ОНОВЛЕНО)
  11. Музичне мистецтво. Навчальна програма для загальноосвітніх навчальних закладів 1-4 класи (ОНОВЛЕНО)
  12. Іноземні мови. Навчальні програми для 1—4 класів загальноосвітніх навчальних закладів та спеціалізованих шкіл (ОНОВЛЕНО).
  13. Трудове навчання. Навчальна програма для загальноосвітніх навчальних закладів 1-4 класи (ОНОВЛЕНО).