Травневий випуск шкільного “ОРИГІНАЛУ” поспішає з новинами!!!

Новини, Шкільні новини

травень 2016Дорогі наші читачі!

Вже лічені дні залишилися до такого омріяного фінішу… Зовсім скоро травневий малиновий дзвін підсумує досягнення і перемоги поточного навчального року і сповістить про початок довгожданих літніх канікул! Більшість школярів,  працівників школи та батьків зітхне з полегшенням, хтось, можливо, трішки й засумує, однак найстарші, випускники, гордо розправивши крила перед першим самостійним польотом у доросле життя, затамують подих у передчутті невідомого. І хто знає, як швидко битимуться їхні серця під прощальну музику випускного вальсу!.. Ми випускаємо ще одну зміну юних талантів! Але про це більше у спецвипуску «ОРИГІНАЛУ» вже за тиждень!

А сьогодні, як і завжди,  актуальні теми дня: ДПА, ЗНО, випуск 4-их класів, достойний виступ наших джурівців, сторінка англійської мови, батьківський катехізис, вітання іменинникам і багато іншого… Тож уперед!!! )))

Газету можна прочитати за посиланням: ТРАВЕНЬ-2016