Учні школи відзначили Міжнародний день щастя…

Новини, Шкільні новини

IMG_0085Міжнародний день щастя покликаний показати, що щастя – одна з найголовніших цілей людства, і прагнення до нього людей однакове на всій Землі.

Учні школи відзначали день щастя – символічно. Кожному класному колективу заздалегідь було надано заготовку пелюстки, на якій вони мали написати, що в їхньому розумінні ЩАСТЯ. Для учнів 5-11 класів квітка щастя була розташована у фойє школи, а для учнів початкових класів – біля їх кабінетів.

Приємно було, що всі учні старшої школи активно долучилися до даного заходу. А от у початковій школі з обєктивних причин (класоводи були на лікарняному) деякі класи участі не взяли.

Всі охочі могли прочитати, що ж таке щастя і хоча  чіткого формулювання щастя немає й досі, адже кожен розуміє його по-своєму, і кожен по-своєму правий. Головне, щоб щастя і надалі залишалося невичерпним джерелом для гармонії, натхнення, творчості і сприятливого розвитку людей.

IMG_0083 IMG_0082IMG_0081 IMG_0080

Переглядів: 1 597