Вечір пам’яті Героїв Крут

Новини, Шкільні новини

Крути29 січня в школі відбувся вечір пам’яті Героїв Крут, підготовлений учнями 10-Ф класу під керівництвом вчителя історії Прядко М.А. Учні  здійснили історичну подорож в ті трагічні січневі дні 1919 року.

97 років тому під Крутами не словами, а кров’ю було підписано універсал, який проголошував незалежність України. Героїзм і трагедія студентського куреня стали символом патріотизму і жертовності у боротьбі за незалежну Україну.
Затримавши ворога на чотири дні, київські юнаки дали змогу укласти Брест-Литовський мир, що de-facto означав міжнародне визнання української незалежності.
Хвилиною мовчання молодь вшанувала пам’ять усіх героїв, які віддали свої життя за майбутнє вільної, незалежної, єдиної України.

Крути 3 Крути 4 Крути 2