Стартував новий навчальний рік!

Для учнів, Новини, Шкільні новини, Школа батьківства

Цьогоріч новий навчальний ми розпочинаємо 3 вересня, в понеділок! Сонячно, не менш урочисто, натхненно!

І що би там не говорили про урочистіть чи неурочистість цього дня, наша школа стартувала святково! Максимально скорочена урочиста лінійка-вітання сповістила про початок нового напрямку руху, нових можливостей! Ми вітали і нагороджували кращих учнів і вчителів, хто недочекався своїх нагород на урочистостях із нагоди закінчення попереднього навчального року, і тих, хто плідно працював улітку, незважаючи на канікули! А також прийняли у свою шкільну родину нову зміну – аж три класи допитливих, але трішки схвильованих першачків! Вислухали їхні аргументи як нових представників Нової української школи і, запевняю, ми їм повірили! Слово мали й випускники, які привітали першачків і урочисто вручили їх значки учня сьомої школи! Традиційно співали Гімн України, група прапороносців урочисто представила прапор школи!

Після невеличкого свякування всі дружно пішли на уроки, адже 3 вересня – це вже перший повний навчальний день із уроками! Навчанню передувала перша класна година! День минув насичено, але швидко і піднесено!

Тож успішний старт взято! З вірою і надією – до нових перемог!

Ще раз вітаємо усіх із початком нового 2018-2019 навчального року!

Фото можна переглянути за цим посиланням